Slzy...

26. dubna 2011 v 15:46 | Zoey |  Já a kecy
Dneska jsem otevřela dveře svý fantasii a protože venku je celkem hnusně a já když píšu, sedím u velkýho okna a koukám ven z dvanáctýho patra, počasí má na moje články velkej vliv, proto do dneska nebude moc veselý a jak už jsem říkala hodně sem si vymejšlela....Ale něco je podle pravdy.

Byl to pro mě šok, když jsem to zjistila.
"Jak může zrovna on, pro mě ten nejkásnější člověk, udělat takovou blbost." Pořád jsem se sama sebe ptala na otázky, na které znají odpověď jen ty nejšťastnější lidé, proč?
Nic jsem nevnímala, jenom občas jsem se zaposlouchala do zvuku padající slzy na polštář... Chtěla jsem si šáhnout na ty vlasy, na ty nejhezčí na světě, každého pramínku i toho nejmenšího se dotknout.

Ne, já prostě nemohla , chtěla jsem ale bála jsem se, ona , sice jsem věděla, že s ní naštěstí žádný konflikt nemám a byla jsem ráda, ona byla schopná všeho. Jednou zbila holku, protože do ní omylem strčila. Ta skončila s otřesem mozku v "Krči" (pokud někdo neví velká nemocnice, blízko u mého bydliště) a protože byla celá otřesená a potom co jí udělaly se jjich tak bála, všem řekla, že spadla ze schodů... Vracela sem se z výtvarnýho kroužku a spatřila je, ony se prostě přehlédnou nedaly, rozhodla jsem v poslední chvíli, že půjdu jinudy, ale měla jsem smůlu. Ony mě samozřejmě napřehlédly. Chtěla jsem svůj strach skrýt, ale nedořilo se. S velikou nejistotou v hlase jsem pozdravila "Ahoj", oni taky ale tvářili se nějak divně, jakoby bych je při něčem přistihla. Otočila jsem se a velmi svižným krokem se vydala domů. Ona se však ještě rozloučit nechtěla, zavolala na mě "Anno, počkej!", bála jsem se a proto jsem se otočila, přistoupila ke mně a slabým hlasem se mě zeptala " Viď, že to nikomu neřekneš..". Nevěděla jsem co myslí, ale protože jsem už chtěla pryč odpověděla jsem "Jo, neboj" . Došla jsem domů a hodně brzo jsem šla spát, dneska toho už na mě bylo moc říkala jsem si, ale to jsem nevěděla co bude zítra...

To be continued...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama