Duben 2011

Slzy...

26. dubna 2011 v 15:46 | Zoey |  Já a kecy
Dneska jsem otevřela dveře svý fantasii a protože venku je celkem hnusně a já když píšu, sedím u velkýho okna a koukám ven z dvanáctýho patra, počasí má na moje články velkej vliv, proto do dneska nebude moc veselý a jak už jsem říkala hodně sem si vymejšlela....Ale něco je podle pravdy.

Byl to pro mě šok, když jsem to zjistila.
"Jak může zrovna on, pro mě ten nejkásnější člověk, udělat takovou blbost." Pořád jsem se sama sebe ptala na otázky, na které znají odpověď jen ty nejšťastnější lidé, proč?
Nic jsem nevnímala, jenom občas jsem se zaposlouchala do zvuku padající slzy na polštář... Chtěla jsem si šáhnout na ty vlasy, na ty nejhezčí na světě, každého pramínku i toho nejmenšího se dotknout.

Moje slabé chvilky...

15. dubna 2011 v 18:41 | Zoey |  Já a psaní
POZOR!! Číst na vlastní nebezpečí!!

Někdy v tomto týdnu se mi opravdu zalíbil jeden kluk,
ale hlavní problémem je, že je to idol spousty holek a mě to tak žere, že o tom musím napsat článek. Prostě on je úplně úžasnej, ale bohužel je o ligu víš než já, takže si o něm můžu jenom nechat zdát.
Stává se mi to skoro pořád, proč mám vkus jako ostatní? Víte jak by to bylo super, kdyby se mi líbili kluci co všem přídou nechutný, mohla bych ho ulovit naprosto bez problémů, ale teď už sem v hájí. Spadla jsem do toho až po uši...
Grrrrrrrr, proč je život tak krutej???
Mno, nebudu se tu litovat...


(Deviantart.com - xTwistofFatex)

Možná je to jev který se stává všem, ale já si připadám osamocená, achjo dokonce už ani nevím co píšu, ale myslím na něj, na toho pro mě úplně nejkrásnějšího člověka na světě. Mám pocit že můj mozek touží po normálním stavu, tak jako předtím než mi šiblo a já poslechla srdce místo něho, místo rozumu. Dokonce i moji kámoši si ze mě dělají srandu...

Ps: Pokud jste to dočetli až jsem, neobtěžujte se mě ptát jestli jsem normální, ne nejsem...

On...ne nikdy!

15. dubna 2011 v 18:35 | Zoey

Deviantart.com by TheOne85Ca

Nevim jestli se to děje jenom mě,
nebo jestli to prostě platí obecně, já uplně nesnášim takovíty kecy v časopisech tipu Popcorn, Bravo nebo na holčičích blozích, která ti mají pomoc se zalíbit klukovi atd. Třeba muj kámoš, když jsem mu to dávala přečíst úplně bez rozmyslu prohlásil, že tyhle kecy na něj fakt nefungujou. Tak nevím jestli se já opklopuju lidma pro který neplatí to co pro věčinu, nebo sou to jenom žvásty. Ale zpět k tématu, většinou se mi stane, že se mi zalíbí takový hromadou holek obdivující kluci. Nevím co stím, ale uplne urcite vim, že se mu najednou nezalibim, takže mam většinou smůlu. Právě proto, protože právě teď prožívám takový období, rozhodla jsem se že na to napíšu mini povídku, možná že se mi sem nevejde tak aby nebyl článek až tak dlouhej takže jí rozdělím, možná.... Jinak nakonec jsem se rozhodla že povídka se rozvine trochu jiným směrem, ale snad neva.
PS:Povvídka je v celém článku a ještě taková malá pozvánka jméno Anna jsem použila jen kvůli tomu, že se hodně vyskytuje a není tím myšlena žádná konkrétní osoba.